Hanedan Temizlik Firması

Şirketimiz Ankara Temizlik Firmaları olarak temizlik hizmetleri üzerine faaliyet gösteren güvenilir bir firmadır Temizlik hizmetlerimizde ise genel olarak sizlere her türlü Ankara ev temizliği, Ankara iş yeri temizliği

Temizlik Himetlerimiz

beauty-photo

İş-ofis Temizliği

Ofisinizi ve iş yeri temizliği konularında firmamızdan hizmet almak için bizimle irtibata geçerek randevu almanız gerekmektedir. Ankara Temizlik Şirketi sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmayı taahhüt eder.

cleaning -photo

Okul, Dershane ve Yurt Temizliği

Hanedan Temizlik, ilkokuldan üniversiteye kadar, okudukları eğitim-öğretim kurumları içerisinde çocuklarımızın ve gençlerimizin sağlığının ne kadar önemli olduğunun farkındadır. İlk bakışta yalnızca sınıf ve koridor temizliği gibi

beauty-photo

Ankara Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği ve dış cephe cam temizliği kirlenen bina cepheleri ve bina camlarının temizliği belirli aralıklarda yapılmalı ve ilk günkü görüntüsünü muhafaza etmesi için yapılan temizlik çalışmasıbir arada sunmayı taahhüt eder.

beauty-photo

Gündelikçi Bayan

Hanedan temizlik gündelikçi bayan temini sağlıyorlar. Gündelikçi dendiği zaman tercübeli bayan temizlik elemanı anlaşılır.Hanedan temizlik gündelikçi bayan temininde tercübenin yanında güvenliğede önem vermektedir.

cleaning -photo

Ankara İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizliği en zor temizliklerden bir tanesidir. Evinizde veya işyerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız, her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor? Korkutmasın Hanedan Temizlik burada.

1050+
Mutlu Müşteri

217k
Alan Temizliği

1210
Kaliteli Hizmeti

imac

Hanedan Temizlik Hakkında

11 Yıllık tecrübem ile 2008 yılında HANEDAN TEMİZLİK HİZMETLERİ‘ni kurdum. Kalite politikamız saygı, sevgi, ve işimiz sevme anlayışı ile kuruluşumuz üzerinde müşteri potansiyeli ile Ankara genelinde HANEDAN TEMİZLİK olarak hizmet vermekteyiz.

Bizim izlediğimiz kalite politikamızdan ödün vermeden işlerimizde azami dikkat, insanların bizlerden temizlik anlamında neleri beklediğini en gerçek anlamda bilen kalifiye güler yüzlü eğitimli personel çalıştırmak işe göre insan anlayışından ödün vermeden görevlerimizin amacına uygun olarak azamı titizlikle yerine getirmekteyiz. Çünkü her insan her işe uygun olmayabilir. Bu büyük müşteri potansiyelini sağlamakta bize yardımcı olan siz sayın müşterilerimize bu vesile ile ayrı ayrı teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Biz HANEDAN TEMİZLİK olarak biliyoruz ki büyümenin sırrı ilk önce işini sevmek yaptığımız işe gerekli önemi vermek, insanlara layık oldukları gibi saygıyla davranmak, işini en iyi şekilde yapmak, disiplin kurallarının dışına çıkmamakta olarak yorumlayabiliriz BAŞARI’yı İlkelerimizden ödün vermeden kaliteli özenle hizmet vererek daha da büyümeye devam edeceğiz.

Diğer Hizmetlerimiz

Commercial Cleaning

Nemo enid netsum etsad ipsam
voluptatem quia netsum voluptas
ipsam quias net magni.

Window Cleaning

Nemo enid netsum etsad ipsam
voluptatem quia netsum voluptas
ipsam quias net magni.

Domestic Cleaning

Nemo enid netsum etsad ipsam
voluptatem quia netsum voluptas
ipsam quias net magni.

Commercial Cleaning

Nemo enid netsum etsad ipsam
voluptatem quia netsum voluptas
ipsam quias net magni.

İletişim Bilgileri

Küçük Bahçe Sk. No:23 Aşağı Eğlence, Etlik/Ankara
Tel: 0(312) 321-7343 Fax: 0(312) 321-7343 Gsm: 0(534) 821-7929 E: hanedantemizlikankara@gmail.com